Download Fanatik 2.0.1 apk.Apk

com.imobilecode.fanatik.Apk


Added: 2017-12-07T21:27:57.535Z
Hash: ce5f982121aaf8fa6bffa5479c5511bf
Requires SDK22

Price: 0.00Fanatik 2.0.1 apk Apk Files Downloaded 1000000 Times, Developer is Doğan Gazetecilik A.Ş. Company For Launch Last Version You Need SDK 22
Fanatik.com.tr Android uygulaması ile gün içerisinde sık sık yenilenen son dakika spor haberlerine, güncel içeriklere Android telefonunuz ile erişebilirsiniz.

Fanatik uygulamasında, Türkiye’nin en önemli spor mecralarından biri olan Fanatik.com.tr’de yayınlanan son dakika spor haberleri ile birlikte Fanatik yazarları, Süper Lig, 4 Büyükler, Avrupa’dan futbol, basketbol, voleybol gibi çeşitli kategorilere yer verilmektedir.

Dinamik, hızlı yayıncılık anlayışını mobil mecraya da taşıyan Fanatik.com.tr, spordaki en son gelişmeleri, canlı skorları ve canlı maç anlatımlarını anı anına okuyucularıyla paylaşmayı hedeflemektedir.

Uygulama Doğan Gazetecilik için iMobileCode tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. (www.iMobileCode.com) In fanatik.com.tr the last minute sports news frequently updated throughout the day with the Android app, you can access with your Android phone to date content.

In Fanatic applications, Turkey's most important sports in Fanatik.com.tr one of the channels aired the last minute sports news with fanatical writers, Super League, 4 adults, football from Europe, basketball, are given in several categories such as volleyball.

Dynamic, fast broadcasting approach to FANATİK.COM.TR carrying the mobile medium, the latest developments in sports, live scores and live match their narrative aims to share with readers the memories of memories.

Application designed and developed by imobileco for Doğan Gazetecilik. (Www.imobilecode.co I)

android.permission.INTERNET
android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE
android.permission.GET_ACCOUNTS
android.permission.WAKE_LOCK
com.google.android.c2dm.permission.RECEIVE
android.permission.BLUETOOTH
com.imobilecode.fanatik.permission.C2D_MESSAGE
android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE
android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE


Direct Download On Mobile
qr code

Comment

Related